Upis 2020/2021.

Obrazovni profil TEHNIČAR ZA POLIMERE

Dualno obrazovanje-Učenje kroz rad

Srednja stručna škola Pirot će 2020./2021. prvi put upisati 30 učenika koji će pohađati dualni sistem obrazovanja – učenje kroz rad, za profil Tehničar za polimere u saradnji sa kompanijom Tigar Tyres“.

Pozivamo sve zainteresovane učenike koji tragaju za smerom koji im obezbeđuje stabilnu budućnost i mogućnost da rade za Internacionalnu kompaniju u svom rodnom gradu, da se opredele za ovaj profil zato što im se na ovaj način:

1. Obezbeđuje kvalitetna srednjoškolska plaćena praksa po najvišim standardima.
  2. Pruža mogućnost nastavka školovanja, kroz proces stipendiranja najboljih učenika srednjih škola na faklutetima tehničkih smerova.
  3. Omogućava brzo zapošljavanje po završetku školovanja.
  4. Obezbeđuje napredovanje u toku rada onima koji pored posvećenosti kompaniji pokažu profesionali pristup, kreatinost, inicijativu i spremnost da i dalje uče i ratzvijaju se u dinamičnom poslovnom okruženju.
  5. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA DUALNE OBRAZOVNE PROFILE JE 04. I 05. JUNA U SVOJIM OSNOVNIM ŠKOLAMA

Obrazovni profil FRIZER

Novo zanimanje (po novim nastavnim planovima) koje objedinjuje ranije profile muški i ženski frizer.

Po novom nastavnom planu ovaj objedinjeni profil ima veći fond časova praktiče nastave, koji se obavljaju u frizerskom salonu škole i privatnim salonima u gradu. Učenici se obučavaju za izradu i muških i ženskih frizura.

OČEKUJEMO VAS!

raspored