Upis 2020/2021.

ОБАВЕШТЕЊЕ

ЗА РОДИТЕЉЕ И УЧЕНИКЕ КОЈИ СЕ УПИСУЈУ У

1. РАЗРЕД школске 2020/21.

Упис ученика у 1. разред средње школе шк. 2020/21. родитељи, односно други законски старатељи, ове године могу обавити и електронским путем преко Портала еУправа и да у том случају не морају да долазе у школу.

Упис ученика у 1. разред средње школе шк. 2020/21. обавиће се у четвртак, 09.07.2020. и петак, 10.07.2020. у периоду од 08-15 часова.

Неопходна документа за ученике који се буду уписивали доласком у школу су:

1. Уверење о завршеном основном образовању
2. Уверење о положеном завршном испиту

Ученици ће у школи добити Пријаву за упис коју ће попуњавати на лицу места.

Није потребно
 доносити Извод из матичне књиге рођених, ни Лекарско уверење за похађање жељеног образовног профила.
Ученик који се уписује у 1. разред средње школе мора доћи на упис са родитељем или другим законским заступником уколико упис обавља у школи.

У просторијама школе обавезно је ношење заштитних маски!

У складу са актуелном епидемиолошком ситуацијом, препорука је да родитељи, односно законски старатељи, упишу ученике у средњу школу електронским путем, уколико имају техничких могућности.

covid19

raspored